Feel Eco - první české prací prostředky s unijní ekoznačkou

Napsáno 22.9.2012

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel Eco je toho důkazem.

Feel Eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i přísný ekologický certifikát Evropské Unie – Ecolabel, jenž výrobce pro své produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel Eco není testovaný na zvířatech.

více


Probiotické tampóny ellen® - nová kvalita péče a ochrany intimního zdraví ženy

Napsáno 13.8.2012

Více než dvě třetiny českých žen pravidelně trpí vaginálními záněty, které jsou doprovázené nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání probiotických tampónů ellen®. Nejen, že tak ženy předejdou infekcím, ale zároveň se budou cítit pohodlně i během menstruace.

Zdraví ženy je i otázkou zdravé vaginální mikroflóry, která obsahuje zdraví prospěšné bakterie zvané laktobacily - bakterie mléčného kvašení. Právě tyto bakterie chrání ženské tělo před vnějšími agresivními mikroorganizmy, které mohou být příčinou různých infekcí. Počet laktobacilů může být snižován např. užíváním antibiotik, tabákem, nadměrnou nebo nevhodnou intimní hygienou, hormonálními změnami, nadměrným stresem, nošením syntetického nebo těsného oblečení, koupáním v bazénech, pobytem v saunách, ale i nechráněným sexem.

Přední český odborník v oblasti léčby vaginálního diskomfortu doc. MUDr. Vít Unzeitig říká: „Nejméně dvě třetiny českých žen se někdy setkaly s poruchou obranyschopnosti pochvy. Výtok je kromě těhotenství nejčastější příčinou návštěvy gynekologa a statisíce žen ve fertilním věku trpí těmito potížemi opakovaně a dlouhodobě.“

více


Molimed - únik moči Vás nemusí stresovat

Napsáno 13.8.2012

Sedavé zaměstnání, porod, nepravidelný pohyb, dlouhodobá námaha - to vše může vést ke vzniku inkontinence neboli nedobrovolného úniku moči. Příčin vzniku může být však více. Člověk s únikem moči se cítí omezen ve všech běžných denních aktivitách, je stresován, cítí se sociálně vyčleněn a stranní se společnosti.

Jak si život s únikem moči ulehčit?

Samovolný únik moči vás nemusí obtěžovat ani vám bránit v plnohodnotném životě. Jako většina zdravotních komplikací, i toto má několik řešení, z nichž mnohá jsou komfortní, nevyžadují žádný větší zásah a umožní prožívání všech radostí života.

více


Nailexpert sérum. Vynález roku!

Napsáno 13.3.2012

NailExpert z produkce Omega Altermed a.s. sídlící v Brně, v České republice získal koncem minulého roku prestižní světové ocenění na Mezinárodním veletrhu inovací ve švédském Stockholmu. Bronzovou medaili v kategorii „Inovace budoucnosti“ obhájil v silné konkurenci 98 převratných výrobků celkem 88 členů IFIA – International Federation of Investors and Rationalizers. Potvrzuje tak svoji silnou pozici jednoho z nejoblíbenějších přípravků proti mykózám na mezinárodním trhu a to nejen u pacientů, ale i odborné veřejnosti.

více


GREEN FORCE - nová řada ekologických čistících prostředků

Napsáno 31.10.2010

Ekologická drogerie Green Force zaručuje uživatelům výbornou účinnost potvrzenou laboratorními testy. Výrobky mají minimální dopad na životní prostředí – neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd ani další škodlivé látky. Nejsou testovány na zvířatech. Jsou baleny do recyklovatelných obalů vyrobených z materiálů s 85% recyklovatelností. Výrobky Green Force jsou certifikovány organizací Vegan Society.

více


ECOVER - Ekologická drogerie

Napsáno 24.10.2010

Přinášíme vám ekologické přípravky od firmy Ecover. Ecover je již 20 let průkopníkem etického a trvale udržitelného podnikání. Může tak být v mnoha směrech vzorem pro ostatní firmy. V roce 1993 obdržela firma Ecover ocenění OSN za mimořádně ekologický provoz!

více


Finclub - přírodní doplňky stravy pro váš zdravý život

Napsáno 17.9.2010

FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh FINCLUB  vybírá produkty z Finska, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. FINCLUB se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

více


Inkontinenční kalhotky Intiemme® pro malé úniky moči

Napsáno 12.9.2010

Kanadská farmaceutická společnost APOTEX Vám představuje nové moderní řešení pro pacientky s mírnou inkontinencí. Jedná se o inkontinenční kalhotky Intiemme® pro malé úniky moči, které zásadním způsobem zlepší hygienický stav pacientek a zvýší tak u žen pocit komfortu a bezpečí.

Kalhotky Intiemme® jsou k nerozeznání od běžného spodního prádla a jejich absorpční vlastnost je zajištěna unikátním jádrem, které je tvořeno třemi vrstvami, složenými z polyesterů a polyamidu.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS