Bezpečné slunění s Cannasolem

Napsáno 9.7.2013

Česká značka konopné kosmetiky Cannaderm uvedla na trh novou řadu přípravků na opalování. 4 NOVINKY řady cannasol splňují standardy pro certifikovanou přírodní kosmetiku CPK a garantují spolehlivou ochranu proti slunečním paprskům na bázi 100% přírodních minerálních UV filtrů, kterou ověřila nezávislá laboratoř podle norem COLIPA.

více


Cannaderm nyní s certifikací BIO a přírodní kosmetiky

Napsáno 23.8.2011

Od jara 2011 máme na trhu většinu našich produktů v nové, vyšší kvalitě. Změny v recepturách provázela samozřejmě i změna designu, který nyní nese i pečetě nové kvality - loga CPK nebo CPK BIO a pečeť "PATENTOVANĚ CHRÁNĚNO". Naši dobře známou KONOPNOU PEČEŤ, kterou za poslední rok "převzalo" i několik dalších českých firem, jsme také mírně designově vylepšili. Ovšem jen u nás platí, že na konopné pečeti Cannaderm se dočtete, kolik konopného oleje ( jen u několik málo produktů typu čisticí vody jde o extrakt z konopného semínka), za studena lisovaného a v BIO kvalitě, je opravdu obsaženo v naší receptuře.

více


AKP - Akreditovaní konopní poradci

Napsáno 19.7.2010

 Co to znamená Akreditovaná Konopná Poradna?

Jako poradci zde fungují vybraní obchodní partneři, kteří absolvovali náš odborný seminář pro akreditované konopné poradce, jsou to velmi zkušení praktici s hlubokým zájmem o kosmetiku a zdravý životní styl. Jejich jména najdete vždy uvedená u prodejny nebo provozovny služeb, ve které pracují. Jsou mezi nimi také bylinkáři, esoterici, odborníci na zdravou výživu či alternativní medicínu. Poradí Vám tedy nejen s výběrem vhodné kosmetiky, ale i s výběrem doplňků stravy, bylinek, čajů či pomohou sestavit jídelníček podle zásad zdravé výživy.

MJ-KrasaZdravi.cz je Akreditovaná Konopná PoradnaNakupujete kosmetiku z konopí u těch, kteří rozumějí tomu co prodávají a umí vám poradit!

více


O KONOPÍ

Napsáno 19.7.2010

CO NEVÍTE O KONOPÍ ?

V této rubrice pro vás připravujeme jakousi školu konopí. Konopí je skutečně nádherná a také nesmírně užitečná rostlina, která naprosto právem patří do rostlinné síně slávy. Jenže byla zapomenuta, odsunuta a málokdo si dnes dokáže vybavit, jak vlastně vypadá, roste, jak se pěstuje, sklízí či zpracovává. Chceme tak přispět k tomu, aby lidé vnímali konopí znovu jako užitkovou, užitečnou a léčivou rostlinu. Rostlinu tradiční, která patří na naše pole a zároveň rostlinu moderní, protože možnosti jejího využití jsou skutečně široké.

 

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS